Creative Stuff

 

Modul intensiv de SALSA & BACHATA pentru

Incepatori & Intermediari! 

4 Iulie 2017

Video YouTube:
 
SALSA
 
BACHATA
 
Cursul contine urmatoarele dansuri:
- SALSA,
- BACHATA,
- RUEDA DE CASINO.
 
ORAR Incepatori: 
Marti & Joi - ora 20.30 - 22.00
 
ORAR Intermediari: 
Miercuri & Vineri - ora 20.30 - 22.00
 
Cost: 125 RON / persoana / 8 antrenamente
(Grupa de Incepatori sau Intermediari)
 
Acest modul de Incepatori dureaza 16 antrenamente pana la obtinerea diplomei.
 
Inscrieri:
Personal cu actul de identitate, pana in 4 Iulie 2017, zilnic intre orele 18.00 - 22.00
 
la sala de dans Loga Dance School 
 
Str. Martirilor Deportati Nr. 30 vizavi de Piata Mare (Nr.1)

 


Loga Dance School la Cupa Latino Angels

(Dej)

3 Iunie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.

Simon Luca & Simion Amalia - Locul din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/vBYPo05V0Xk

Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul din 18 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Pgf2_h389M8

Tataruca Ioana - Locul 4 din 17 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul din 5 perechi
Clasa: Hobby 
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Feeling Dance

(Oradea)

20 Mai 2017

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/jB56cCatTA0

Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Simon Luca & Simion AmaliaLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Kengye Adam & Illes TamaraLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Satmarului

(Satu Mare)

13-14 Mai 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Simon Luca & Simion AmaliaLocul 1 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 1 din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas IuliaLocul 2 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 3 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes TamaraLocul 3 din 5 perechi 
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Nagy Dominik & Ilonczai DoraLocul 4 din 14 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul 4 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul din 7 perechi
Clasa: Hobby 
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Rus Daniel & Medgyesi HannaLocul 6 din 10 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent.
 
Bocian MariaLocul 4 din 10 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Tataruca IoanaLocul 6 din 12 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Burjan JenniferLocul 6 din 8 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Spria Top Dance

(Baia Sprie)

29 Aprilie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 1 din 7 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 2 din 8 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 19 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Nagy Dominik & Ilonczai Dora - Locul 4 din 14 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Diousi Rafael & Tala Alexia - Locul 4 din 8 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Burjan Jennifer - Locul 4 din 7 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 5 din 19 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 5 din 8 perechi 
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Floris

(Bistrita)

22 Aprilie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 1 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 3 din 11 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 6 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 6 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 3 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 4 din 11 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 5 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Cetatii Alba

(Alba Iulia)

8 Aprilie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

 


Loga Dance School la Cupa Clujului

(Cluj Napoca)

1 Aprilie 2017

 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 2 din 22 de perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 9 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 4 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 5 din 11 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 6 din 11 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 6 din 22 de perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 7 din 11 perechi 
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

(Ardud)

25 Martie 2017
 
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 7 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-35 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 1 din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 2 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 2 din 6 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumga & Jive.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 3 din 15 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Bocian Maria - Locul 4 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Nagy Dominik & Ilonczai Dora - Locul 5 din 16 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Petrenciu Ariana - Locul 5 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 6 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 6 din 10 perechi
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Santa Mic Vitkoria - Locul 6 din 21 de fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Macioca Melissa - Locul 6 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 7 din 14 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Rus Daniel & Medgyesi Hanna - Locul 7 din 14 perechi
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Prodance

(Orastie)

18 Martie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul 6 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Oradea

(Santandrei)

25 Februarie 2017
 
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 2 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 2 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 2 din 3 perechi 
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 4 din 5 perechi 
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas IuliaLocul 7 din 11 perechi 
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Campionatul National al Ungariei

(Szigetszentmiklos)

4 Februarie 2017

 
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 16  
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Felicitari antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


 133 de medalii obtinute de Loga Dance School cu 42 de sportivi in 2016

 
In anul 2016 Loga Dance School a participat cu 42 de sportivi la 21 Concursuri, Campionate si Cupe.
  
Rezultatele reprezinta o crestere de la an la an, din 2009 cand am inceput sa participam cu sportivii la competitii:
 
2009 -  1 concurs    - 25 de medalii -  3 de aur,  9 de argint,  4 de bronz
9 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
   2010 -  5 concursuri - 35 de medalii -  6 de aur,  7 de argint,  8 de bronz,
14 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
   2011 -  7 concursuri - 35 de medalii -  8 de aur,  7 de argint,  4 de bronz,
16 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
    2012 - 16 concursuri - 34 de medalii -  6 de aur,  6 de argint,  5 de bronz,
17 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
           2013 - 16 concursuri - 60 de medalii -  8 de aur,  7 de argint, 11 de bronz,
34 de medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
            2014 - 18 concursuri - 69 de medalii - 17 de aur, 22 de argint,  7 de bronz,
23 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
             2015 - 16 concursuri - 93 de medalii - 18 de aur, 20 de argint, 19 de bronz,
36 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
2016 – 21 de concursuri - 133 de medalii - 26 de aur, 27 de argint, 22 de bronz,
58 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
Cei mai buni 42 de Sportivi de la Loga Dance School au reprezentat scoala de dans
in finalele competitiilor din 2016, ei sunt:
 
 Bacutiu Mak Regina
Candra Felix & Bocian Maria
Diousi Rafael & Tala Alexia
Fanatan Adrian & Petrenciu Ariana
Handrau Raul & Mihai Gloria
Hornyak Daniel & Nagy Iulia
Kengye Adam & Illes Tamara
Loga Lorant & Ary Dalma
Makara Daniel & Puscas Iulia
Nagy Dominik & Ilonczai Dora
Nemeth Kristof & Sarvari Zsofia
Pop Daniel & Mihali Alexandra
Puscas Eduard & Pap Ariana
Redd David & Heim Biborka
Rus Daniel & Medgyesi Hanna
Santa Mic Viktoria
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara
Simon Luca & Simion Amalia
Toth Krisztian & Lohan Larisa
Varga Andrei & Pauliuc Rita
Vasil Bogdan & Sovre Ioana
Vekony Viktor & Loga Hajnalka
 
Pentru urmatorul an 2017, avem multe noutati,
planuri in curs de realizare, vom reveni cu detalii la momentul oportun!
 
Pe aceasta cale dorim tuturor satmarenilor Un An Nou Fericit plin de impliniri!
 

Cursuri de Dans Sportiv (dans de societate) si Salsa in Satu Mare la Loga Dance School
 
Informatii la telefon 0722 53 83 17  
 
Adresa: Strada Martirilor Deportaţi 30, Etaj 1, Vizavi de P-ta Mare (Nr.1) Satu Mare

 
Top 10 Melodii
Loga Dance
Wallpaper logadance
descarca Wallpaper logadance
---------------------------
Grup exclusiv MEMBRILOR pe 

Videoclipurile scolii de dans pe